Mūzika sveču gaismā
Saksofons, čells un ērģeles
26. septembrī | sestdiena
20:00
Rīgas Sv. Pāvila baznīcā
Rīga, A. Deglava iela 1
+371 22092900
+371 27272735
info@o-koncert.lv
Mūzika sveču gaismā
Reto saksofona, violončela un ērģeļu apvienojumu trio Jūs varēsiet dzirdēt unikālajā koncertā sveču gaismā.

Dažādu kontinentu, laikmetu un stilu mūzika atpazīstamās melodijās klausītājiem atklāsies no jauna, atstājot spilgtus iespaidus, raisot sajūsmu un neaizmirstamas emocijas.

Saksofona solo partijas šajā koncertā papildinās violončels gan kā smalkais vijoles skanējums, gan kā basa ritmi. Mūzikas instrumentu karaliene- ērģeles kalpo par veselu stīgu un pūtējorķestri, bet vietām dzirdams to unikālais solo skanējums.
Šis oriģinālais ansamblis vienā no interesantākajām gotiskā stila baznīcām- Sv. Pāvela baznīcā simtu sveču gaismā krēslas stundā padarīs vakaru neaizmirstamu. Muzikantu virtuozā spēle no balkona zem baznīcas kupola skatītājiem visās detaļās būs redzama lielizmēra ekrānā, kā jau tas visai bieži notiek o-koncert pasākumos.

Nopirkt biļeti
Pedro Iturraldes "Grieķu svīta" ar džeza kolorītu trio izpildījumā iemirdzēsies jaunās krāsās. Astora Pjacollas slavenākie skaņdarbi "Ziema" no cikla "Gadalaiki" un Oblivion dziļi aizkustinās dvēseles stīgas. Trīs argentīniešukomponista "Tango stāsta" daļas vēstīs par šī žanra attīstību no 1900. gada līdz divdesmitā gadsimta vidum. Mūzikasmīļotājiem būs interesanti dzirdēt arī reti atskaņoto pasaules slavenā komponista Nino Rota, kas kļuva slavens arsavu filmu mūziku, trio.

Trio klarnetei, čellam un klavierēm tiks izpildīts versijā saksofonam, čellam un ērģelēm. Skaņdarbs ir spilgts, virtuozs, pateicoties saksofonam un ērģelēm, ieguvis jaunu, neparastu skanējumu.P. Iturralde "Grieķu svītа" Aigars Raumanis, Elena Privalova
August 2020, St.Gertrude Old Church, Riga (Latvia)
Mūziķi
Jeļena Privalova
Ērģeles
Jeļena Privalova ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes ērģelniecēm.
Viņas vārds ir pazīstams Krievijas un Latvijas ērģeļu centros. Jeļenas galvenā koncertdarbība šobrīd notiek Latvijā, viņa spēlē slavenajā Rīgas Domē un dažādās Rīgas baznīcās. Jeļena ar lielu prasmi apvieno koncertdarbību ar organizēšanu - viņa ir Maskavas festivāla "Ērģeļu naktis Kuskovā" mākslinieciskā vadītāja un direktore, un dažādu ērģeļu pasākumu - festivālu un maratonu organizatore Rīgā.
Aigars Raumanis
Saksofons
Saksofonists Aigars Raumanis ar izcilību absolvējis Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu Oskara Petrauska klasē un turpina mācības Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.
Guvis panākumus daudzos konkursos, nozīmīgākie no tiem:
1. vieta Stokholmas Starptautiskajā Mūzikas konkursā 2019 (Zviedrija), Grand Prix konkursā "European Saxophone Forum 2018" (Polija), 1.vieta "International Online Music Competition eMuse 2018" (Grieķija), 3. vieta Piektajā Starptautiskajā Saksofonistu konkursā Rumānijā (2018), 1. vieta konkursā Saxophonia (2017), 1. vieta Republikas konkursā Putēju orķestru diriģentiem (2016), 1. vieta Ineses Galantes talantu konkursā (2015). Plašākai publikai kļuvis pazīstams pēc dalības LTV1 šovā "Radīti mūzikai". Saņēmis Knuta Lesiņa balvu (2018), Oļģerta Zīversa balvu (2018), kā arī kļuvis par JVLMA un LMT Gada balvas jaunajam mūziķim 2018 ieguvēju. Uzstājies visos Latvijas novados, visās Latvijas kaimiņvalstīs, kā arī Nīderlandē, Vācijā, Horvātijā, Polijā, Čehijā, Šveicē, Grieķijā, Rumānijā. Paralēli saksofona spēlei velta laiku kompozīcijai.
Irina Viļegžaņina
Čells
Irina Viļegžaņina muzikālo izglītību ieguvusi Kirovas 4. mūzikas skolā un Kirovas Mūzikas koledžā. 2007. gadā absolvējusi konservatoriju ar izcilību M.Čaikovskajas čella spēles klasē un G.Širinskajas kamermūzikas ansambļa klasē. Irina ir bijusi starptautisko Fondu "Yamaha" un "Krievijas izpildītāju māksla" stipendiāte. I.Viļegžaņina ir čelliste kamermūzikas ansamblī "Russkoe trio". Tagad Irinas koncerti notiek Latvijā un Krievijā, Irina pievērš lielu uzmanību arī pedagoģiskajai darbībai un strādā kā pedagogs Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā.
Par organizatoriem
O-Koncert.lv ir slavenās ērģelnieces Jeļenas Privalovas (Epšteinas) koncertu aģentūra.
Mēs esam organizējuši vairāk nekā 200 koncertus Rīgā.
Mūs apmeklēja vairāki tūkstoši skatītāju. Mums ir labākie, talantīgākie mūziķi, lieliska organizācija, vienmēr pārdomātas un interesantas koncertprogrammas.


Informāciju par iepriekšējiem koncertiem var apskatīt arī mūsu Facebook lapā, sadaļā "pasākumi" šeit

Jautājumus var uzdot pa telefonu:
+371 22092900 vai +371 27272735

Rīgas evaņģēliski luteriskā
Sv. Pāvila baznīca

(Rīga, Augusta Deglava iela 1)
Rīgas rāte 1878.gada 11.martā atļāva no baznīcu pa- balsta kapitāla dievnama celtniecībai izdot 30000 rubļu. 1882.gada 15.februārī arī Lielā ģilde nolēma no tirdzniecības kases jaunas baznīcas būvei piešķirt 125 000 rubļu. Rīgas pilsētas dome 1883.gada 7.martā piešķīra zemi jaunceļamajai baznīcai. 1884. gada 15. februārī a pstiprināja arhitekta profe- sora Gustava Ferdinanda Hilbiga (1822–1887) Sv. Pāvila baznīcas projektu. 1885.gada 19.maijā lika jaunās celtnes pamatus. Pēc G.F.Hilbiga nāves 1887.gadā celtniecības vadību pārņēma viņa dēls Hermanis Oto Hilbigs (1860–1939). 1887.gada 8.novembrī Sv.Pāvila baznīca ar 2200 vietām tika iesvētīta. 1908.gadā atjaunoja baznīcas jumtu.

1912.gadā tika iebūvētas ērģeļbūves firmas „E. F. Walcker & Co" darinātās ērģeles. (Šī paša uzņēmuma darinātās ērģeles ir arī Torņkalna baznīcā un Sv.Mārtiņa baznīcā, kā arī Rīgas Doma baznīcā). Netipiski citām ērģelēm, šīm stabules ir divās rindās. Pirmā rinda, ko mēs redzam un kas nefunkcionē, ir tikai vizuālajam skaistumam, savukārt otrās rindas stabules, ko mēs neredzam,ir patiesās skaņas devējas. 2012.gadā Sv.Pāvila baznīcas ērģeles svinēja 100 gadu jubileju.
20:00 | 26 septembrī | rīgas SV. pāvila BAZNĪCA | RĪGA, Augusta Deglava iela 1
Mūzika sveču gaismā
Lūdzu, ņemiet vērā - sākums ir plkst. 20:00
Lūdzam ierasties laicīgi.

Biļešu cenas no 14 euro.
VIP-билеты - no 22 euro
Biļetes var izvēlēties un iegādāties šeit:
Ko jāzina apmeklējot koncertus?
 • Ieeja pasākumā ar biļetēm.
 • Biļetes iegādāties var mūsu mājaslapā, vai pasūtīt pa tālruni: +371 27272735
 • Vidējais koncerta ilgums 1.h 20 min bez pārtraukuma.
 • Ierašanās un biļešu pārbaude sākas 30 minūtes pirms pasākuma sākuma. Biļeti jāuzrāda izdrukātā, vai elektroniskā formātā.
 • Klausītājiem jāieņem vietas saskaņā ar iegādātajām biļetēm.
 • Apmeklētāji, kas nokavējuši, var ieiet zālē tikai aplausu laikā un ieņemt administratora norādītās vietas.
 • Mūsu koncerti paredzēti visiem interesentiem, tai skaitā bērniem. Uz vakara koncertiem, kas sakas plkst. 20:00 un vēlāk, tiek ielaisti bērni no 7 gadu vecuma. Gadījumā, ja bērns sāk raudāt, vai citādi traucēt pārējiem klausītājiem, Jums ar viņu jāpārvietojas uz blakustelpu, vai jāatstāj koncertu pirms tā beigām.
 • Pasākums notiek Dievnamos laikā, kad nav Dievkalpojumu un tajā laipni aicināti visi interesenti (neatkarīgi no pārliecības un uzskatiem). Šeit, tā pat kā citās sabiedriskās vietās, valda zināmi noteikumi:
 • Baznīcas telpās aizliegts atrasties ar dzīvniekiem, kā arī ar ēdienu, dzērieniem un citiem nepiemērotiem (viegli uzliesmojošiem, asiem) priekšmetiem.
 • Aizliegts ieiet altāra zonā un aiz norobežojumiem.
 • Vīriešiem baznīcas telpās jāatrodas bez cepurēm. Sievietēm apsegt galvu nav obligāti.
 • Stingra dress koda nav (izņemot mini svārkus un šortus), tomēr muzikanti ir pieraduši, ka klausītāji ierodas koncertā svinīgā apģērbā.
 • Izvēloties apģērbu, ņemiet vērā, ka baznīcas telpās var būt vēsi.
Kontakti
+371 22092900
+371 27272735
info@o-koncert.lv
O-Koncert.lv (ērģeļmūzikas koncerti)
SIA Gudra-Maja.lv
Reg.n. LV40103784799
Tal. +371 27 27 27 35
Atputas iela 2-5 Bukulti LV-1024
We use cookies to provide the best site experience.
Ok, don't show again
Close