Mūzikas ziedi. Karaliskais baroks.

7 martā | sestdiena
19:00
no €7.00
Rīgas Anglikāņu baznīca
(Rīga,Anglikāņu iela 2)
+371 22092900
+371 27272735
info@o-koncert.lv
Mūzikas ziedi. Karaliskais baroks.
Aicinām jūs uz pirmo pavasara ērģeļmūzikas un apburošā vokāla koncertu.

Koncertā ,,Mūzikas ziedi. Karaliskais baroks" viesi pārcelsies uz baroka laiku – virtuozu mūziķu un izsmalcināta stila periodu. Skatītāju uzmanībai tiks piedāvāts izsmalcinātu meistardarbu ziedu klēpis, kas sarakstīti īpaši karaliskajām pieņemšanām un svinībām.

Kas agrāk bija pieejams tikai izredzētajiem... mūsdienās – svarīgi nepalaist garām. Zāle var uzņemt tikai ~ 120 skatītājus, iegādājieties biļetes savlaicīgi.

Poētiskā programma tiks atskaņota pazīstamo Rīgas mūziķu izpildījumā: Monta Martinsone – vieglākā liriskā un koloratūras soprāna īpašniece, kas ideāli piemērots ārijām no Hendeļa operām, Baha oratorijām un spilgtā ērģelniece Larisa Carkova, kura solo izpildīs vienu no Baha grandiozākajiem ērģeļu darbiem – Prelūdija un fūga Mi-bemol mažorā no Ērģeļu misses.

Neparasta koncerta atmosfēra Anglikāņu baznīcas sienās, visskaistākie darbi, apburoši izpildītāji – uzburs pārsteidzošu pirmssvētku vakaru.


Koncerta ilgums ~ 1h 15 min
Nopirkt biļeti
Koncerta programma
 • J.S. Bahs Prelūdija Es dur BWV 552/1
 • G.Fr. Hendelis Soprāna ārija Eternal Source Of Light Divine no Odas Karalienes Annas Dzimšanas dienai HWV 74
 • G. Fr. Hendelis Morganas ārija Tornami a vagheggiar no operas Alcina HWV34
 • J.S. Bahs Fūga Es dur BWV 552/2
 • F.Frankērs Hlojas ārija no operas Ismene
 • G.Fr. Hendelis Almirenas ārija Lascia ch'io pianga no operas Rinaldo HWV 7a
 • А. Skarlatti Le Violette
 • J.S. Bahs Prleūdija un fūga a moll BWV 543
 • G. Fr. Hendelis Poppejas ārija Bel piacere e godere no operas Agrippina HWV6
 • А. Vivaldi Domine Deus no himnas Gloria in excelsis Deo
 • J.G. Mītelis Fantāzija F dur
 • G.Fr. Hendelis Soprāna ārija Rejoice greatly, O daughter of Zion no oratorijas Mesija HWV5
Mūziķi
Larisa Carjkova
Ērģeles
Larisa CARJKOVA dzimusi Ludzā, absolvējusi Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas koledžas klavieru klasi. Studijas turpinājusi JVLMA, kur absolvējusi docenta Jura Žvikova klavieru klasi (2005), kā arī prof.
Tālivalža Dekšņa ērģeļu klasi, 2009. gadā iegūstot maģistra grādu. Socrates Erasmus programmas ietvaros studējusi Štutgartes Mūzikas un drāmas augstskolā pie prof. Ludgera Lomaņa un prof. Jona Laukvika. Meistarību papildinājusi starptautiskās ērģeļspēles akadēmijās Zviedrijā, Vācijā, Lietuvā, Ungārijā, tostarp pie tādiem ievērojamiem ērģelniekiem kā Tons Kopmans, Karīna Nelsone, Joriss Verdins, Ligitas Sneibes u.c. Par spilgtu radošu darbību ir apbalvota ar mācītāju Dr. A. Gaides un prāv. I. Gaides Mūzikas balvu (2007). Larisa sadarbojas ar vairākiem solistiem, koriem un orķestriem, regulāri koncertē Rīgas Domā, kā arī citviet Latvijā un ārzemēs.
Monta Martinsone
Soprāns
Monta MARTINSONE ieguvusi bakalaura grādu operdziedāšanā JVLMA, kā arī maģistra grādu Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijā, kur studējusi pie prof. Astas Krikščiūnaites, papildinājusies arī Zalcburgā pie prof. Jozefa Vallniga. Aktīvi darbojusies JVLMA operstudijas "Figaro" un Lietuvas Mūzikas un teātra operstudijas iestudējumos un Nord Operas projektā. Izveidojusi ciešu sadarbību ar ērģelniecēm Edīti Alpi un Larisu Bulavu, sadarbojusies ar Māri Kupču, baroka orķestri Collegium Musicum Riga un baroka kori Collegium Choro Musici Riga. Lietuvā aktīva koncertsadarbība izveidojusies ar Lietuvas Nacionālo filharmoniju, Lietuvas kamerorķestri, kā arī ar Čurļoņa stīgu kvartetu. Koncertējusi Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Somijā, Slovēnijā, Slovākijā, Igaunijā, kā arī sniegusi solokoncertu Norvēģijā.
Par organizatoriem

O-Koncert.lv ir klasiskās un ērģeļmūzikas koncertu aģentūra.
Mēs esam organizējuši vairāk nekā 200 koncertus Rīgā.
Mūs apmeklēja vairāki tūkstoši skatītāju. Mums ir labākie, talantīgākie mūziķi, lieliska organizācija, vienmēr pārdomātas un interesantas koncertprogrammas.

Informāciju par iepriekšējiem koncertiem var apskatīt arī mūsu Facebook lapā, sadaļā "pasākumi šeit

Jautājumus var uzdot pa telefonu:
+371 22092900 vai +371 27272735
SIA Gudra-maja.lv Reg.n. LV40103784799
Rīgas Anglikāņu baznīca
(Anglikāņu iela 2)

Baznīca tikusi celta no 1853. līdz 1859. gadam ar pārtraukumu pēc Johana Daniela Felsko projekta.

Anglikāņu baznīcas celšana tika uzsākta 1853. gadā, tomēr nākamajā gadā pārtraukta Krimas kara dēļ. 1857. gadā tā atsākās ar svinīgo baznīcas pamatakmens ielikšanu, to paveica Lielbritānijas konsuls R. L. Svifts. Baznīca tika celta neogotikas stilā no sarkanajiem ķieģeļiem, no kuriem lielākā daļa ar citiem celtniecības materiāliem (tai skaitā smilšakmeni) tika vesti no Anglijas. Celtniecība tika pabeigta 1859. gadā, anglikāņu bīskaps V. Dž. Trovers iesvētīja baznīcu Svētā Pestītāja godam. Anglikāņu baznīca ir halles tipa vienjoma ēka.

Baznīca bija paredzēta Rīgā dzīvojošajiem angļiem, kas līdz tam apmeklēja Reformātu baznīcu. Daļu no iekārtas priekšmetiem baznīcai dāvināja Ārmistedu ģimene. Šī ir vienīgā neogotikas stilā celtā baznīca Rīgā, kam torņa smailes pakājē ir arkbutāni. Tikusi izmantota kā skaņu ierakstu studija labās akustikasdēļ.

Kopā ar jūrnieku klubu veido Anglikāņu baznīcas un jūrnieku kluba kompleksu, kas ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis.
19:00 | 7 martā | Rīgas Anglikāņu baznīca | ANGLIKĀŅU IELA 2
Mūzikas ziedi. Karaliskais baroks.
Biļešu cenas - no 7 euro.
VIP biļetes - no 18 euro.
Biļetes var izvēlēties un iegādāties šeit:
Bez apkalpošanas maksas.
Caur BilesuServiss
Kontakti
+371 22092900
+371 27272735
info@o-koncert.lv
O-Koncert.lv (ērģeļmūzikas koncerti)
SIA Gudra-Maja.lv
Reg.n. LV40103784799
Tal. +371 27 27 27 35
Atputas iela 2-5 Bukulti LV-1024
We use cookies to provide the best site experience.
Ok, don't show again
Close