Melodijas no kinofilmām
MŪZIKA SVEČU GAISMĀ


vijole, čells, ērģeles
05.03.2022 (sestdiena) plkst. 17:00 un 20:00

Rīgas Sv. Pāvila baznīca
Augusta Deglava iela 1
+371 27272735
info@o-koncert.lv
Melodijas no kinofilmām. Mūzika sveču gaismā.
Noslēpumainu, mistisku pustumsu radīs simtiem sveču, un koncertprogrammā skanēs slavenākie un iemīļotākie mūzikas skaņdarbi, kas savu pirmizrādi piedzīvoja Eiropas un Krievijas kino.

Jūs dzirdēsiet neaizmirstamus filmu mūzikas šedevrus: Džona Viljamssa melodiju no filmas "Šindlera saraksts", Georgija Sviridova muzikālās ilustrācijas filmai "Putenis", Jevgēņija Doga populārāko "Valsi" no filmas "Mans piemīlīgais, maigais zvērs", neaizmirstamo Ennio Morikones melodiju "Gabriēla oboja" no filmas "Misija" un melodiju no filmas "Profesionāls" un citas.

Programmā ir iekļautas ikviena iecienītās dziesmas no filmām, kuras izturējušas laika pārbaudi un mūžīgi palikušas cilvēku atmiņā.

Tos atskaņos Latvijas Operas Teātra simfoniskā orķestra solists Gidons Grīnbergs (vijole) un P. I. Čaikovska Maskavas Valsts konservatorijas absolventi - Irina Viļegžaņina (čells) un Jeļena Privalova (ērģeles). Uvertīra no filmas “Kapteiņa Granta bērni” (I. Dunajeskis)

ieraksts Sv. Jāņa baznīcā, 2020. gadā 14 augustā
Līdz koncerta sākumam
Days
Hours
Minutes
Seconds
Mūziķi
Jeļena Privalova
Ērģeles
Jeļena Privalova ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes ērģelniecēm. Viņas vārds ir pazīstams Krievijas un Latvijas ērģeļu centros. Jeļenas galvenā koncertdarbība šobrīd notiek Latvijā, viņa spēlē slavenajā Rīgas Domē un dažādās Rīgas baznīcās. Jeļena ar lielu prasmi apvieno koncertdarbību ar organizēšanu - viņa ir Maskavas festivāla "Ērģeļu naktis Kuskovā" mākslinieciskā vadītāja un direktore, un dažādu ērģeļu pasākumu - festivālu un maratonu organizatore Rīgā.
Gidons Grīnbergs
Vijole
Vijolnieks Gidons Grīnbergs bakalaura grādu ieguvis J.Vītola Mūzikas akadēmijā un absolvējis arī maģistratūru kameransambļa katedrā. Gidons ir bijis 1-3 vietu ieguvējs dažādos konkursos gan Latvijā, gan ārvalstīs. Koncertējis ASV, Francijā, Vācijā, Zviedrijā, Maltā, Igaunijā un cituviet gan kā solists, gan dažādos kamermūzikas sastāvos. 2011.g.Gidons ir sācis strādāt LNO orķestra 1.vij.grupā. Īpaša lappuse mūziķa dzīvē ir līdzdarbība dramatisko teātru izrādēs-viņš ir piedalījies desmitiem dažādu izrāžu iestudēšanā un uzvedumos. Gidons muzicē ar daudziem estrādes mūzikas metriem.
Irina Viļegžaņina
Čells
Irina Viļegžaņina muzikālo izglītību ieguvusi Kirovas 4. mūzikas skolā un Kirovas Mūzikas koledžā. 2007. gadā absolvējusi konservatoriju ar izcilību M.Čaikovskajas čella spēles klasē un G.Širinskajas kamermūzikas ansambļa klasē. Irina ir bijusi starptautisko Fondu "Yamaha" un "Krievijas izpildītāju māksla" stipendiāte. I.Viļegžaņina ir čelliste kamermūzikas ansamblī "Russkoe trio". Tagad Irinas koncerti notiek Latvijā un Krievijā, Irina pievērš lielu uzmanību arī pedagoģiskajai darbībai un strādā kā pedagogs Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā.
Rīgas evaņģēliski luteriskā
Sv. Pāvila baznīca
(Rīga, Augusta Deglava 1)
Rīgas rāte 1878.gada 11.martā atļāva no baznīcu pa- balsta kapitāla dievnama celtniecībai izdot 30000 rubļu. 1882.gada 15.februārī arī Lielā ģilde nolēma no tirdzniecības kases jaunas baznīcas būvei piešķirt 125 000 rubļu. Rīgas pilsētas dome 1883.gada 7.martā piešķīra zemi jaunceļamajai baznīcai. 1884. gada 15. februārī a pstiprināja arhitekta profe- sora Gustava Ferdinanda Hilbiga (1822–1887) Sv. Pāvila baznīcas projektu. 1885.gada 19.maijā lika jaunās celtnes pamatus. Pēc G.F.Hilbiga nāves 1887.gadā celtniecības vadību pārņēma viņa dēls Hermanis Oto Hilbigs (1860–1939). 1887.gada 8.novembrī Sv.Pāvila baznīca ar 2200 vietām tika iesvētīta. 1908.gadā atjaunoja baznīcas jumtu.

1912.gadā tika iebūvētas ērģeļbūves firmas „E. F. Walcker & Co" darinātās ērģeles. (Šī paša uzņēmuma darinātās ērģeles ir arī Torņkalna baznīcā un Sv.Mārtiņa baznīcā, kā arī Rīgas Doma baznīcā). Netipiski citām ērģelēm, šīm stabules ir divās rindās. Pirmā rinda, ko mēs redzam un kas nefunkcionē, ir tikai vizuālajam skaistumam, savukārt otrās rindas stabules, ko mēs neredzam,ir patiesās skaņas devējas. 2012.gadā Sv.Pāvila baznīcas ērģeles svinēja 100 gadu jubileju.

Для бронирования льготных билетов (школьникам, студентам, пенсионерам) заполните форму
Билеты будут доступны перед началом концерта на входе (необходимо предъявить удостоверяющий документ).
Имя, Фамилия
Ваш телефон
E-mail
Количество билетов
+
Комментарий
Dārgie draugi!
Sakarā ar Latvijas Ministru kabineta prasībām šo koncertu (pasākumu ar "ZAĻI PASĀKUMI") drīkst apmeklēt personas:

  • Vakcinēti / Covid-19 pārslimojuši, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu
  • Bērni līdz 18 gadu vecumam bez Covid-19 sertifikāta

Sertifikātu izdrukātā vai elektroniskā veidā (mobilajā telefonā vai planšetē) kopā ar personu apliecinošu dokumentu nepieciešams uzrādīt pie ieejas teātrī. Lai korekti nolasītu QR-kodu, nepieciešams skaidrs attēls, tāpēc lūdzam sertifikāta dokumentu izdrukāt .pdf formātā, nevis rādīt attēlu no ekrāna (ekrānuzņēmumu), vai uzrādīt to elektroniskajā ierīcē, lejupielādējot oriģinālo QR-kodu vai uzrādot atvērtu .pdf dokumentu.

Mūziķu priekšnesums tiks translēts uz ekrāna, un klausītājiem būs iespēja ne tikai baudīt lielisko mūziku, bet arī vērot izpildītāju meistarību.

Koncerta ilgums ~ 1st 20 min

Biļešu cenas no 10 euro
VIP-biļetes - no 20 euro

Biļetes var izvēlēties un iegādāties šeit:
Melodijas no kinofilmām. Mūzika sveču gaismā.
17:00 un 20:00 | 5 martā | RĪGAS SV. PĀVILA BAZNĪCA
Rīga, augusta degLava iela 1
(iegādājoties biļetes, jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies ar šādiem NOSACĪJUMIEM)
čells, vijole un ērģeles
Mājaslapā vai kasēs bilesuserviss
Bez apkalpošanas maksas
Dārgie draugi!
Sakarā ar Latvijas Ministru kabineta prasībām šo koncertu (pasākumu ar "ZAĻIE PASĀKUMI") drīkst apmeklēt personas:

  • Vakcinēti / Covid-19 pārslimojuši, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu (http://www.Covid19sertifikats.lv)
  • Bērni līdz 17 gadu (ieskaitot) vecumam bez Covid-19 sertifikāta
Par organizatoriem
O-Koncert.lv ir slavenās ērģelnieces Jeļenas Privalovas
koncertu aģentūra.
Mēs esam organizējuši vairāk nekā 200 koncertus Rīgā.
Mūs apmeklēja vairāki tūkstoši skatītāju. Mums ir labākie, talantīgākie mūziķi, lieliska organizācija, vienmēr pārdomātas un interesantas koncertprogrammas.

Informāciju par iepriekšējiem koncertiem var apskatīt arī mūsu Facebook lapā, sadaļā "pasākumi" šeit

Jautājumus var uzdot pa telefonu:
+371 22 092 900 vai +371 27 272 735
Kontakti
+371 27272735
info@o-koncert.lv
O-Koncert.lv (ērģeļmūzikas koncerti)
SIA Gudra-Maja.lv
Reg.n. LV40103784799
Tal. +371 27 27 27 35
Atputas iela 2-5 Bukulti LV-1024
We use cookies to provide the best site experience.
Ok, don't show again
Close