Multfilmu melodijas
Zelta klasika

Vijole, čels un ērģeles
*Dzīvais koncerts ar multimediju ekrānu
17 oktobrī plkst. 18:00
PAPILDKONCERTS plkst. 15:00
Rīgas Sv. Pāvila baznīcā
Rīga, Augusta Deglava iela 1
+371 22092900
+371 27272735
info@o-koncert.lv
Dārgie draugi! Turpinot ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība 13. oktobrī pieņēma lēmumu un publicēja atjaunotu drošības prasību sarakstu. Koncerts "Multfilmu melodijas" NORISINĀS iepriekšnoteiktajā datumā.
Uz doto brīdi masku izmantošana koncerta laikā ir ieteikta, bet nav obligāta, ņemot vērā to ka:
- biļetes(vietas zālē) ir personificētas
-tiek ievērotas distancēšanās prasības
- ir ierobežots zāles piepildījums (mazāk par 50%)

*Atjaunots 2020.gada 13.oktobrī, plkst. 20:21
Koncerts bērnam, kas dzīvo katrā no mums!
Skaistule un briesmonis. Riekstkodis. Volta Disneja Fantāzija, Pasaka par caru Saltanu.

Melodijas, kuras mēs atceramies kopš bērnības un kuras priecē sirdi.

Slavenā Rīgas TRIO jaunā koncertprogramma pilnīgi iespējams, varētu būt pati iemīļotākā mūsu pilsētas iedzīvotāju vidū. Iemīļotās melodijas, virtuozs izpildījums, multfilmu kadri uz lielā ekrāna un dzīvais izpildījums, ko nevar sajaukt ne ar ko.

Vai šī programma būs interesanta bērniem? Protams! Un pieaugušajiem?!- šī programma ir radīta bērnam, kas dzīvo katrā no mums.


Šķiet, šai programmai nav nepieciešams apraksts. To jāklausās un jāizbauda, atceroties jau aizmirsto, vai vēl atmiņā esošo bērnību.


Uz 18:00 koncertu ir palikušas tikai dažas biļetes.
PAPILDKONCERTS plkst. 15:00!
Mūziķi
Jeļena Privalova
Ērģeles
Jeļena Privalova ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes ērģelniecēm. Viņas vārds ir pazīstams Krievijas un Latvijas ērģeļu centros. Jeļenas galvenā koncertdarbība šobrīd notiek Latvijā, viņa spēlē slavenajā Rīgas Domē un dažādās Rīgas baznīcās. Jeļena ar lielu prasmi apvieno koncertdarbību ar organizēšanu - viņa ir Maskavas festivāla "Ērģeļu naktis Kuskovā" mākslinieciskā vadītāja un direktore, un dažādu ērģeļu pasākumu - festivālu un maratonu organizatore Rīgā.
Gidons Grīnbergs
Vijole
Vijolnieks Gidons Grīnbergs bakalaura grādu ieguvis J.Vītola Mūzikas akadēmijā un absolvējis arī maģistratūru kameransambļa katedrā. Gidons ir bijis 1-3 vietu ieguvējs dažādos konkursos gan Latvijā, gan ārvalstīs. Koncertējis ASV, Francijā, Vācijā, Zviedrijā, Maltā, Igaunijā un cituviet gan kā solists, gan dažādos kamermūzikas sastāvos. 2011.g.Gidons ir sācis strādāt LNO orķestra 1.vij.grupā. Īpaša lappuse mūziķa dzīvē ir līdzdarbība dramatisko teātru izrādēs-viņš ir piedalījies desmitiem dažādu izrāžu iestudēšanā un uzvedumos. Gidons muzicē ar daudziem estrādes mūzikas metriem.
Irina Viļegžaņina
Čells
Irina Viļegžaņina muzikālo izglītību ieguvusi Kirovas 4. mūzikas skolā un Kirovas Mūzikas koledžā. 2007. gadā absolvējusi konservatoriju ar izcilību M.Čaikovskajas čella spēles klasē un G.Širinskajas kamermūzikas ansambļa klasē. Irina ir bijusi starptautisko Fondu "Yamaha" un "Krievijas izpildītāju māksla" stipendiāte. I.Viļegžaņina ir čelliste kamermūzikas ansamblī "Russkoe trio". Tagad Irinas koncerti notiek Latvijā un Krievijā, Irina pievērš lielu uzmanību arī pedagoģiskajai darbībai un strādā kā pedagogs Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā.
Rīgas evaņģēliski luteriskā
Sv. Pāvila baznīca
(Rīga, Augusta Deglava iela 1)
Rīgas rāte 1878.gada 11.martā atļāva no baznīcu pa- balsta kapitāla dievnama celtniecībai izdot 30000 rubļu. 1882.gada 15.februārī arī Lielā ģilde nolēma no tirdzniecības kases jaunas baznīcas būvei piešķirt 125 000 rubļu. Rīgas pilsētas dome 1883.gada 7.martā piešķīra zemi jaunceļamajai baznīcai. 1884. gada 15. februārī a pstiprināja arhitekta profe- sora Gustava Ferdinanda Hilbiga (1822–1887) Sv. Pāvila baznīcas projektu. 1885.gada 19.maijā lika jaunās celtnes pamatus. Pēc G.F.Hilbiga nāves 1887.gadā celtniecības vadību pārņēma viņa dēls Hermanis Oto Hilbigs (1860–1939). 1887.gada 8.novembrī Sv.Pāvila baznīca ar 2200 vietām tika iesvētīta. 1908.gadā atjaunoja baznīcas jumtu.

1912.gadā tika iebūvētas ērģeļbūves firmas „E. F. Walcker & Co" darinātās ērģeles. (Šī paša uzņēmuma darinātās ērģeles ir arī Torņkalna baznīcā un Sv.Mārtiņa baznīcā, kā arī Rīgas Doma baznīcā). Netipiski citām ērģelēm, šīm stabules ir divās rindās. Pirmā rinda, ko mēs redzam un kas nefunkcionē, ir tikai vizuālajam skaistumam, savukārt otrās rindas stabules, ko mēs neredzam,ir patiesās skaņas devējas. 2012.gadā Sv.Pāvila baznīcas ērģeles svinēja 100 gadu jubileju.

Ko jāzina apmeklējot koncertus?
 • Ieeja pasākumā ar biļetēm.
 • Biļetes iegādāties var mūsu mājaslapā, vai pasūtīt pa tālruni: +371 27272735
 • Vidējais koncerta ilgums 1.h 20 min bez pārtraukuma.
 • Ierašanās un biļešu pārbaude sākas 30 minūtes pirms pasākuma sākuma. Biļeti jāuzrāda izdrukātā, vai elektroniskā formātā.
 • Klausītājiem jāieņem vietas saskaņā ar iegādātajām biļetēm.
 • Apmeklētāji, kas nokavējuši, var ieiet zālē tikai aplausu laikā un ieņemt administratora norādītās vietas.
 • Mūsu koncerti paredzēti visiem interesentiem, tai skaitā bērniem. Uz vakara koncertiem, kas sakas plkst. 20:00 un vēlāk, tiek ielaisti bērni no 7 gadu vecuma. Gadījumā, ja bērns sāk raudāt, vai citādi traucēt pārējiem klausītājiem, Jums ar viņu jāpārvietojas uz blakustelpu, vai jāatstāj koncertu pirms tā beigām.
 • Pasākums notiek Dievnamos laikā, kad nav Dievkalpojumu un tajā laipni aicināti visi interesenti (neatkarīgi no pārliecības un uzskatiem). Šeit, tā pat kā citās sabiedriskās vietās, valda zināmi noteikumi:
 • Baznīcas telpās aizliegts atrasties ar dzīvniekiem, kā arī ar ēdienu, dzērieniem un citiem nepiemērotiem (viegli uzliesmojošiem, asiem) priekšmetiem.
 • Aizliegts ieiet altāra zonā un aiz norobežojumiem.
 • Vīriešiem baznīcas telpās jāatrodas bez cepurēm. Sievietēm apsegt galvu nav obligāti.
 • Stingra dress koda nav (izņemot mini svārkus un šortus), tomēr muzikanti ir pieraduši, ka klausītāji ierodas koncertā svinīgā apģērbā.
 • Izvēloties apģērbu, ņemiet vērā, ka baznīcas telpās var būt vēsi.
15:00/18:00 | 17 oktobrī | RĪGAS SV. PĀVILA BAZNĪCA | Rīga, Augusta Deglava iela 1
Multfilmu melodijas
Zelta klasika
Uz 18:00 koncertu ir palikušas tikai dažas biļetes.
PAPILDKONCERTS plkst. 15:00!
Koncerta ilgums - 1st. 20 min

Biļešu cenas no 7 euro (bērni, studenti, pensionāri).
VIP-билеты - no 24 euro (iegādājoties iepriekš no 20 euro)

Biļetes var izvēlēties un iegādāties šeit:
Для бронирования льготных билетов (школьникам, студентам, пенсионерам) заполните форму
Билеты будут доступны перед началом концерта на входе (необходимо предъявить удостоверяющий документ).
Имя, Фамилия
Ваш телефон
E-mail
Количество билетов
+
Комментарий
Par organizatoriem
O-Koncert.lv ir slavenās ērģelnieces Jeļenas Privalovas
koncertu aģentūra.
Mēs esam organizējuši vairāk nekā 200 koncertus Rīgā.
Mūs apmeklēja vairāki tūkstoši skatītāju. Mums ir labākie, talantīgākie mūziķi, lieliska organizācija, vienmēr pārdomātas un interesantas koncertprogrammas.


Informāciju par iepriekšējiem koncertiem var apskatīt arī mūsu Facebook lapā, sadaļā "pasākumi" šeit

Jautājumus var uzdot pa telefonu:
+371 22092900 vai +371 27272735

Kontakti
+371 22092900
+371 27272735
info@o-koncert.lv
O-Koncert.lv (ērģeļmūzikas koncerti)
SIA Gudra-Maja.lv
Reg.n. LV40103784799
Tal. +371 27 27 27 35
Atputas iela 2-5 Bukulti LV-1024
We use cookies to provide the best site experience.
Ok, don't show again
Close