Programma
9. aprīlis

priekšnesumu saraksta ietvaros iespējamas nelielas izmaiņas/
в расписании выступлений возможны незначительные изменения


14:00

Sākums

14:05
Aivars Kalējs (ērģeles/орган)
Māris Kuģis (oboja/гобой)
14:40
Larisa Carjkova (ērģeles/орган)
Monta Martinsone (soprāns/сопрано)
  • V. A. Mocarts - Benedictus sit Deus K117 Soprana ārija Introibo
  • J.S. Bahs - Soprāna ārija Erbame dich meins Gott no Mateja pasijas BWV 244
  • P. Maskanji - Ave Maria
  • K. H. Grauns - Singt dem göttlichen Probhetten no pasijas Der Tod Jesu
15:00
Kristīne Adamaite (ērģeles/орган)
Baha Prelūdija un fūga do minorā BWV 546
15:20
Aigars Reinis (ērģeles/орган)
Aigars Raumanis (saksofons/саксофон)
  • Philip Glass - Violin Concerto, 2nd mouvement
  • Ēriks Ešenvalds - Laudate Dominum
15:45
Ilze Reine (ērģeles/орган)
  • Ukraiņu tautasdziesma - Plyve Kacha Po Tysyni
  • F. Mendelsons- Bartoldi, IV Sonāte Sibemol mažorā:
- Allegro con brio
- Andante religioso
- Allegretto
- Allegro maestoso e vivace
16:05
Gidons Grīnbergs (vijole/скрипка)
Rihards Štrauss (čells/виолончель)
  • A.Vivaldi
  • J.S.Bahs
  • F.Šūberts
  • Dž. Uiljams "Šindlera saraksts"
16:25
Ērika Millere (klavieres/фортепиано)
Jūlija Vasiļeva (soprāns/сопрано)
Rihards Millers (baritons/баритон)
  • Fr. Šopēns - Noktirne do-diez minorā, nr.20 op.posth, atskaņo Ērika Millere klavieru solo
  • K. Debisī - "Nuit d'étoiles" un G.Forē "Le papillon et la fleur" - izpilda Jūlija Vasiļjeva
  • W.A.Mocarts - Suzannas un Dona Žuana duets "Laci darem la mano" no operas Dons Žuans, izpilda Jūlija Vasiļjeva un Rihards Millers
  • E. Korngolds - Pjēro dziedājums "Mein Sehnen, mein Wähnen" no operas Die tote Stadt, izpilda baritons Rihards Millers
  • C.A Bixio, itāļu romance, "Parlami d'amore Mariu" - izpilda Jūlija Vasiļjeva un Rihards Millers
  • E.de Curtis, itāļu romance, "Non ti scordar di me" - izpilda Jūlija Vasiļjeva un Rihards Millers, pie klavierēm Ērika Millere
16:55
Virdžīnija Laube – Vītiņa (vibrofons/вибрафон)
Arvo Perts - Veltījums Alīnai - pārlikums vibrofonam
17:00
Ilona Birģele (ērģeles/орган)
Jūlija Vasiļeva (soprāns/сопрано)
  • G. F. Hendelis - Lascia chi'o Pianga
  • J.S.Bahs/Š. Guno - Ave Maria
  • F. Šuberts - Ave Maria
17:15
Ilona Birģele (ērģeles/орган)
Virdžīnija Laube – Vītiņa (vibrofons/вибрафон)
  • Lūcija Garūta - Meditācija, ērģelēm
  • Riāns Klārs - Divas stundas 36 minūtes klusuma - skaņdarbs vibrofonam
  • Rihards Dubra - Dievmātes skatiena pieskāriens, meditācija ērģelēm / (The Touch of our Lady’s Sight)
  • Isaaks Alveniss - Asturias - pārlikums vibrofonam
  • Aivars Kalējs - Perpetuum mobile, ērģelēm (Mūžīga kustība)
17:40
Ilona Birģele (ērģeles/орган)
Armands Alksnis (elektriskā ģitāra/электрогитара)
Virdžīnija Laube – Vītiņa (vibrofons/вибрафон, sitaminstrumenti/ударные)
  • Džereds Spīrs - Promenade - Bungu solo
  • Armands Alksnis - Neredzamā klātbūtne /Незримое присутствиe
  • Uģis Prauliņš- Korālis un rezignācija / Choralis & Resignation
  • Alekss Ma - Viļņo un mosties/ Ripple and wake - pārlikums vibrofonam
  • Armands Alksnis - Uvertīra Pilnīgā vientulībā /Complete Loneliness ), ģitārai
  • Armands Alksnis - Echomania
18:15
Koncerta sākums sveču gaismā
Koncerta īpašais viesis
18:30
Simona Sunepa (ērģeles/орган)
  • J.K.H.Rinks “Flautu koncerts”:
I daļa - Allegro maestoso;
​​​​​II daļa – Adagio;
​​​​​III daļa – Rondo.
  • F.Peters “Ārija”;
  • H.Andre-Stamm “Ķeltu tokāta”.
19:00
Ilona Birģele (ērģeles/орган)
Paula Šūmane (vijole/скрипка)
  • Pēteris Vasks - Laudate Dominum
  • Miroslavs Skoriks - Melodija
19:20
Anastasia Lebedyantseva (mecosoprāns/меццо-сопрано)

Ekaterina Gutane (klavieres/фортепиано)

  • P.Mascagni - Ave Maria
  • A.Vivaldi - Sposa son disprezzata
  • Massenet - Va! laisse, couler mes lármes..
  • F.Chopin - Smutna rzeka
  • Purcell - 'When I am laid in earth' from Dido and Aeneas
19:35
Roksana Tarvide (klavieres/фортепиано)
Kaspars Bumbišs (klavieres/фортепиано)
S. Rahmaņinovs - Seši skaņdarbi četrrocīgi op. 11:
-Barcarola
-Skerco
-Romance
-Valse
19:50
Roksana Tarvide (klavieres/фортепиано)
Anna Salnit (vijole/скрипка)
Maksym Filatov (vijole/скрипка)
J.S.Bahs - Koncerts divām vijolēm un klavieres, BWV 1043:
-Vivace
-Largo, ma non tanto
-Allegro
20:10
Trio "SEMPRE MUSICA"
Roksana Tarvide (klavieres/фортепиано)
Anna Salnit (vijole/скрипка)
Irina Viļegžaņina (čells/виолончель)
  • S. Rahmaņinovs - Elēģiskais Trio vijolei, čellam un klavierēm op.9
  • Platons Buravickis - Debesziedu aromāts
20:40
Irina Viļegžaņina (čells/виолончель)
Johans Sebastians Bahs - Svīta čellam solo Sol mažorā, BWV 1007
21:00
Katrina Gupalo (klavieres/фортепиано)
  • Ukrainas himna
  • Resistance